Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

  • akademikhaberci.com sitesine girmeniz ya da bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu web sitesine girilmesi, sitenin veya sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin uygulamaların vs. kullanılması nedeniyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer nedenlere binaen doğabilecek direkt olarak veya dolaylı hiçbir zarardan akademikhaberci.com sorumlu değildir. akademikhaberci.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal ya da diğer nedenler neticesinde; prosedürün kesilmesi, hata, ihmal konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

  • akademikhaberci.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri daha önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi tekrar organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı veya siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar sitedeki bütün sayfalar ve verilmiş diğer harici sayfalar için de geçerlidir.

 

  • akademikhaberci.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal ya da diğer nedenler neticesinde; prosedürün kesintiye uğraması, hata, ihmal, netti, silinme, kayıp, prosedürün ya da iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha ya da izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi ya da kullanılması konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.Bu web sitesi akademikhaberci.com’un denetimi altında olmayan diğer internet sitelerine bağlantı ya da referans içerebilir. akademikhaberci.com, bu sitelerin içerikleri ya da içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

  • Bu web sitesinde bulunan hiçbir Materyal; daha önceden kaynak gösterilmeden, kod ve program da dahil olmak suretiyle, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, diğer bir lisana çevrilemez, tekrar yayımlanamaz, diğer bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. İnternet sitesinin tümü ya da bir kısmı diğer bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. akademikhaberci.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer bütün hakları saklıdır.

 

  • akademikhaberci.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Hey there!

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…