TTO A.Ş. Kuruldu I Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. kuruldu

AGUNews  
 Etkinlikler | Olaylar  
 Arçağ | Arşiv  
 Hakkında | hakkında  

Ocak 2019 / Sayi 34 | Ocak 2019 / Sayı: 34  
 Buradasınız:  

Home  

TTO A.Ş. Kuruldu I Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. kuruldu  

Tue editörü tarafından yayınlandı, 01.05.2019 – 10:02  

Teknoloji Transfer Ofisi (AGÜ TTO) Anonim Şirketi resmen kuruldu. Kayseri Ticaret Odası’nın üye listesine koymasını istedik.  

Sümer Kampüsü, Rektörlük Senato Salonu’nun imzalı törenine Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu’nun yanısıra Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, AGÜ TTO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.  

Daha sonra AGÜ TTO A.Ş’nin Kayseri Ticaret Odası’nda üye kaydı yapıldı. İmzalar AGÜ TTO A.Ş'nin adı Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu ile Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy'da atıldı.  

Yeni öldü AGÜ TTO A.Ş., Ar-Ge ve yenilikçilik ile ilgili özel sektör ve özel sektör ile işbirliği yaparak, yenilik ve ürün geliştirme faaliyetlerinde bulunacak. AGÜ TTO A.Ş.’nin amacı, biri de üniversite ve sanayi hedeflemesi olan biri.  

AGÜT TTO A.Ş., mevcut bilgi ve buluşma buluşları fikri imkanların açıklanması, girişimcilik, lisanslama ya da sanayi sitemizdeki araştırma çalışmalarıdır.  

The Teknoloji Transfer Ofisi (AGU TTO) Anonim Şirketi resmen kuruldu. İmza töreni ile şirket Kayseri Ticaret Odası'na üye oldu.  

S tören, Sümer Kampüsü Rektörlük Senatosu Salonunda yapıldı. Törende Ticaret Odası Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Ticaret Odası Üyesi ve AGU TTO A.Ş.  

After, AGU TTO A.Ş.'nin Ticaret Odasına üyeliği için imzalar eklendi. AGU TTO A.Ş. adına Rektör Prof. İhsan Sabuncuoğlu imzasını attı ve Cumhurbaşkanı Ömer Gülsoy Ticaret Odası için şarkı söyledi.  

Newly kurulan AGU TTO A.Ş., kamu ve özel sektör ile R için işbirliği yapacak

Lütfen oylayınız

900 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum yaz

Bu eposta sistemde kayıtlı! Giriş formu veya başka bir.

Yanlış kullanıcı adı veya şifre

Üzgünüz yorum yazabilmek için üye olmanız gerekiyor

Hey there!

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…