OMÜ Vakfı Koleji LGS Yerleştirmelerinde de Zirvede

Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) her alanda desteğiyle eğitim kalitesini her geçen gün ileriye taşıyan OMÜ Vakfı Koleji, öğrencilerinin başarılarıyla da dikkat çekiyor. 2018 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Samsun birincisini çıkaran, yüzde birlik dilimde 13, yüzde 5’lik dilimde 22, yüzde 10’luk dilimde ise 32 öğrencisi bulunan OMÜ Koleji, açıklanan 2018 Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirme (LGS) sonuçlarında da beklendiği gibi velilerin yüzlerini güldürdü.  

OMÜ Vakfı Kolejinin tercih yapan öğrencilerinin tamamı Türkiye’nin önde gelen liselerine yerleşti. Öğrencilerin; İstanbul Fen ve Teknoloji, İstanbul Çapa Fen, Ankara Fen, Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen, Aziz Atik Fen, Bafra Fen, Çarşamba Fen, İstanbul Cağaloğlu Anadolu, Kadıköy Anadolu Liselerini tercih ettiği görüldü.

Yerleştirme sonuçları öğrenci velileri, OMÜ Koleji öğretmenleri, OMÜ Vakfı ve OMÜ yöneticilerini oldukça memnun etti. Yöneticiler, başarılarıyla gururlandıran öğrencilerini ve OMÜ Vakfı Koleji öğretmenlerini tebrik etti.

 

OMÜ KOLEJİ

Lütfen oylayınız

901 puan
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum yaz

Bu eposta sistemde kayıtlı! Giriş formu veya başka bir.

Yanlış kullanıcı adı veya şifre

Üzgünüz yorum yazabilmek için üye olmanız gerekiyor

Hey there!

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…