Hereke MYO Öğrencileri VLE Elektronik’e Teknik Gezi Düzenledi

Hereke MYO Öğrencileri VLE Elektronik’e Teknik Gezi Düzenledi

Basın ve Halkla İlişkiler
10:55:07 / 28-05-2018

Kocaeli Üniversitesi Hereke Meslek Yüksekokulu, TOSB’da kurulu bulunan VLE Elektronik Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’ne Teknik Gezi düzenledi.

Teknik Geziye Hereke MYO Müdür Yardımcısı Uğur Yücel, Bölüm Başkanı Ümmühan Altıntop, Elektronik Program Koordinatörü Şener Deniz ve Elektronik ve Otomasyon Bölümü Elektronik Teknolojisi Programı öğrencileri katıldı.

Teknik gezide ilk olarak, VLE Elektronik İnsan Kaynakları Şefi Sevim Balkaya Ortakçı, Elektronik Birim Takım Lideri Mehmet Taşkın ve Kalite Müdür Yrd. Ersan Seventürk tarafından firmanın genel tanıtımı yapıldı. İSG Uzmanı Merve Balçık firma İSG kurallarını açıklamasını takiben, Sürekli Gelişim Uzmanı Fatma Zehra Sağlam Güleç Elektro Statik Deşarj (ESD) hakkında bilgilendirmede bulundu. Üretim sahasında Vardiya Lideri Erhan Kurtuldu araç far sistemlerinin üretimi, komponentler ve ürün kalite kontrol sistemleri hakkında bilgi verdi. Ersan Seventürk de kalitenin sürdürülebilirliği açısından laboratuvar ortamında yapılan test ve analizler üzerine bilgiler paylaştı.

Basın ve Halkla İlişkiler tarafından hazırlanan haber metnini ve daha fazla görseli görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz bhi.kocaeli.edu…

Lütfen oylayınız

900 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorum yaz

Bu eposta sistemde kayıtlı! Giriş formu veya başka bir.

Yanlış kullanıcı adı veya şifre

Üzgünüz yorum yazabilmek için üye olmanız gerekiyor

Hey there!

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…